Today March 02 2021active from 07:00 to 15:00

Buy directly from over 2,000 Polish clothing manufacturers and importers.

The largest offer of clothing, accessories, accessories and haberdashery in one place, in the very center of Poland.

Wholesale Ptak Center

It is part of the Ptak Fashion City, the most popular supply point for shops
and clothing boutiques in Poland and Europe.


Adres:
ul. Rzemieślnicza 35
95-030 Rzgów k. Łodzi

Wyznacz trasę

We have been supporting Polish clothing manufacturers and importers since 1993.

Aktualności

PRZYDATNE MIEJSCA W CENTRUM HURTOWYM PTAK

22 February 2021

Drodzy Klienci, na terenie Centrum Hurtowego Ptak znajdziecie miejsca, które usprawnią proces zakupów, a także ułatwią wypełnienie wszystkich formalności związanych z zakupami hurtowymi. Punkt Wizowy znajduje się w Hali A-bis, sektor A (nr 28/30). Kantory znajdują się w Hali G1-321, Hali A (nr 12) oraz w Pasażu Centralnym (nr 1A).

Dowiedz się więcej

JUŻ JEST!!! NOWY SHOWROOM BY O LA LA OTWARTY

11 February 2021

Zapraszamy do nowo otwartego showroomu cenionej marki by o la la…!. W salonie o powierzchni 600 mkw. znajdziecie Państwo szeroki wybór sukienek, bluzek, bluz, swetrów, topów, dresów, odzieży wierzchniej i wiele innych ciekawych propozycji, przygotowanych przez zespół by o la la…!. Wyjątkowy design, staranne wykonanie i najwyższa jakość to cechy charakterystyczne tej marki. Na zakupy hurtowe w nowym showroomie zapraszamy już od godz. 7.00 do Hali A.

Dowiedz się więcej

NOWY SHOWROOM MARKI by o la la…!

8 February 2021

W środę, 10 lutego, w Hali A Centrum Hurtowego Ptak otworzy się showroom cenionej marki by o la la…! To polska marka odzieżowa inspirowana potrzebami nowoczesnych i aktywnych kobiet, świadomie dbających o swój wygląd. Prostota formy, dbałość o szczegóły i wysoka jakość materiałów to trzy cechy, które najlepiej oddają charakter tej marki. Nowoczesny showroom o powierzchni aż 600 mkw. zapewni Państwu jeszcze lepsze warunki do zapoznania się z bogactwem asortymentu marki by o la la…! Na zakupy hurtowe w nowym showroomie zapraszamy już od godz. 7.00.

Dowiedz się więcej